Konsultant ślubnyTen piękny dzień

Ten piękny dzień na zawsze zostanie w Waszej pamięci, a utrwalone na fotografiach momenty będą długo wspominane przez kolejne pokolenia. Te najważniejsze chwile w życiu, często okupione są wieloma godzinami męczących i stresujących przygotowań. Pozwól sobie, aby to emocjonalna i duchowa strona ceremonii ślubu była tą najważniejszą. Ja, jako konsultant ślubny zadbam o Wasz spokój, dopilnuję każdego szczegółu, zadbam o to by ten dzień był dla Was wyjątkowym i pełnym radości wydarzeniem.

Jeśli zajmuje Was praca zawodowa i brak wam czasu na przygotowania, lub mieszkacie za granicą, a ślub ma się odbyć w Polsce, jeśli oczekujecie wysokich standardów, niebanalnych atrakcji i zachwytu gości – w każdej z tych sytuacji, warto rozważyć zatrudnienie konsultanta ślubnego. Swoją pomoc oferuję wszystkim parom narzeczonych, którzy pragną powierzyć organizację ślubu i przyjęcia weselnego profesjonalnemu konsultantowi.

Na początek

Jeśli szukają Państwo pomocy doświadczonego konsultanta ślubnego, proponuje niezobowiązujące spotkanie, na którym porozmawiamy o waszych oczekiwaniach. Jeśli posiadacie już wizję jak powinien wyglądać wymarzony ślub, to moim zadaniem będzie ubrać ją w konkretne rozwiązania, przedstawić oferty i scenariusze wydarzenia. Jeśli brak Wam pomysłu, to do mnie należeć będzie zainspirowanie Was do wspólnego zarysowania wizji. To w końcu, te małe szczegóły, które odzwierciedlają osobowość Państwa Młodych czynią ślub wyjątkowym.

Planowanie

To etap kreowania idealnej uroczystości ślubnej jest najważniejszy, dlatego dokładnie słucham i analizuję Państwa sugestie. Kiedy zarysujemy wstępna koncepcje wydarzenia, ustalimy motyw przewodni, zajmę się właściwym przygotowaniem ślubu i przyjęcia.

  • Dobór lokalizacji
  • Opracowanie budżetu
  • Przedstawienie ofert podwykonawców
    (m.in. fotograf, oprawa muzyczna, transport, atrakcje, dekoracje, strój, catering)
  • Sporządzenie scenariuszu

Współpracuje ze sprawdzonymi i doświadczonymi wykonawcami. Dla uatrakcyjnienia Państwa przyjęcia weselnego i nadania mu szczególnego klimatu przedstawiam oferty dodatkowych atrakcji ( m.in. pokazy tańca towarzyskiego, nauka tańca dla gości , animacje dla dzieci, pokazy barmańskie, sztuczne ognie ).

Realizowanie

Na podstawie scenariuszu, który uwzględnia pracę wszystkich podwykonawców, prowadzę bieżącą obsługę. Do mnie należy, koordynacja prac wszystkich usługodawców. Moim obowiązkiem jest również ciągłe informowanie Państwa o przebiegu przygotowań.

Ten dzień

W dzień uroczystości, od samego rana nadzoruję przygotowania – prawidłowe ustawienie sali, rozstawienie winietek, dekorowanie, terminowe wykonanie usług, informowanie gości. Na Państwa życzenie, osobiście pomagam Pani Młodej w przygotowaniach. Podczas uroczystości dbam o właściwą realizację scenariuszu wydarzenia. Po wspaniałym przyjęciu weselnym, kiedy Państwo będą odpoczywać, dopilnuję wszystkich formalności. Jeśli planują Państwo poprawiny, również zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.

W zależności od zakresu prac jakie będę miała przyjemność dla Państwa wykonywać, indywidualnie ustalam cenę moich usług. Zapraszam do kontaktu, udzielę odpowiedzi na pytania i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.